Okänd konstnär oljemålning

Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning
Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, 1900-tal, komposition, olja på pannå, bildmått ca 68 x 48 cm

Ej examinerad ur ram, signerad , dedikerad och daterad, Lars Wallin 1965

915745

2021-05-16