Kornett Eric Petterson
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KORNETT, sk. S-kornett, 1920/30-tal, Eric Petterson Stockholm, märkt Euphony, i originalväska, kornetten märkt Midsommarkransens folkskola, längd ca 37 cm
Slitage och mindre bucklor, alla byglar är lösa, medföljande notställ
915756
2021-05-12