Kornett Eric Petterson

Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson
Kornett Eric Petterson

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KORNETT, sk. S-kornett, 1920/30-tal, Eric Petterson Stockholm, märkt Euphony, i originalväska, kornetten märkt Midsommarkransens folkskola, längd ca 37 cm

Slitage och mindre bucklor, alla byglar är lösa, medföljande notställ

915756

2021-05-12