Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
INDUSTRISTOLAR, 2 st, "Hema-stolen", Industristolar AB, Stockholm, ca 1960-tal, fompressade sitsar, höjd och sänkbara
Zustandsbeschreibung
Kraftigt slitage vid sitsar,
915765
2021-05-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner