Industristolar 2 st märkta Hema-Stolen

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

INDUSTRISTOLAR, 2 st, "Hema-stolen", Industristolar AB, Stockholm, ca 1960-tal, fompressade sitsar, höjd och sänkbara

Zustandsbeschreibung

Kraftigt slitage vid sitsar,

915765

2021-05-13