Dockor Armand Marseille

Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille
Dockor Armand Marseille

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

ARMAND MARSEILLE BISQVI FLICKDOCKOR, 2 st, 1900-20-tal, en 390n, öppen mun med tänder, bruna fasta ögon med ögonfransar, kulledad "toddler" kropp i trä och massa , hårperuk, längd ca 40 cm, en 1894, öppen mun med tänder, fasta bruna ögon, mohairperuk, delvis kulledad kropp i trä och massa, längd 30 cm

390n skall ha blundögon, kroppen med slitage, ett ben skadat

915766

2021-05-12