Soffa B&B Italia
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
AFRA SCARPA & TOBIA SCARPA, "Erasmo", soffa, 2 dlr, B&B Italia, 1900-talets andra hälft, mönstrad textilklädsel, totallängd ca 200cm
Kuntoraportti
bruks- och ålderslreaterat slitage, ställvis fläckar och blekning, ett fäste är trasigt
915772
Päivämäärä:
2021-05-17