Soffa B&B Italia

Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia
Soffa B&B Italia

Klubbat för:

9 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

AFRA SCARPA & TOBIA SCARPA, "Erasmo", soffa, 2 dlr, B&B Italia, 1900-talets andra hälft, mönstrad textilklädsel, totallängd ca 200cm

Kuntoraportti

bruks- och ålderslreaterat slitage, ställvis fläckar och blekning, ett fäste är trasigt

915772

Päivämäärä:

2021-05-17