Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOLSTOLAR, 1-par, 1900-talets mitt, betsad trä och randig textil, ställbara, längd på stolarna ca 150 cm, bredd 53 cm
Bruksslitage, fläckar, repor, märken
915782
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här