Färgetsning Marc Chagall
Valmis
2021-05-13
915787
| Korkein tarjous | 19 000 SEK |
| Arviointi | 15 000 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985): ´´Nature Morte au Grand Oiseau´´, signerad med blyerts och numrerad 16/50, färgetsning och akvatint, 1968, ca 22x16,5 cm