Färgetsning Marc Chagall

Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall
Färgetsning Marc Chagall

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): ´´Nature Morte au Grand Oiseau´´, signerad med blyerts och numrerad 16/50, färgetsning och akvatint, 1968, ca 22x16,5 cm

915787

2021-05-13