Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Vadstena", stolar, 6 st, 1900-talets första hälft, bemålade, stoppad sits, rutig klädsel, skyltmärkning, sitthöjd ca 46 cm
Brukslitage, ytslitage, klädsel m fläckar
915803
2021-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här