Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, stämplade LKV, betsat formböjt trä, två olika former på sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Skrapmärken, mindre resningar i träet, slitage

915805

2021-05-16