Bord Johansson design

Bord Johansson design
Bord Johansson design
Bord Johansson design
Bord Johansson design
Bord Johansson design
Bord Johansson design
Bord Johansson design
Bord Johansson design

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANSSON DESIGN, soffbord, blå/grå bordsskiva, guldfärgad underrede, diameter 75, höjd 56 cm

Repor, guldfärg med slitage

915808

2021-05-13