Ljusstakar brons

Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons

Klubbat för:

6 600 SEK

2 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, förgylld och patinerad brons, dekor av putti, sockel med vit matmor, höjd ca 38 cm.

Ålders- och bruksslitage, ena ljusstaken aningen ostabil.

915809

2021-05-12