Klubbat för:
6 600 SEK
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, förgylld och patinerad brons, dekor av putti, sockel med vit matmor, höjd ca 38 cm.
Ålders- och bruksslitage, ena ljusstaken aningen ostabil.
915809
2021-05-12