Ernst Nilsson oljemålning

Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning
Ernst Nilsson oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERNST NILSSON (1892-1937): Motiv från Uppsala, olja på duk, ca 85 x 51cm

smärre slitage

915813

2021-05-29