Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FAT PÅ FOT, porslin, Kina, 1900-talets början, lövformat, celadonglasyr, polykrom dekor, längd ca 28 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
915819
2021-05-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner