Fat på fot Kina 1900-tal

 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal
 Fat på fot Kina 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

FAT PÅ FOT, porslin, Kina, 1900-talets början, lövformat, celadonglasyr, polykrom dekor, längd ca 28 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

915819

2021-05-14