Herrbetjänt Italien

Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRATELLI REGUITTI, herrbetjänt, Italien, 1900-talets andra hälft, bok, på hjul, höjd ca 105 cm

Brukslitage, märken, ngt ostadig

915822

2021-05-12