Otto Lindberg ojemålning

Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning
Otto Lindberg ojemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OTTO LINDBERG (1880-1955): Kustbild med fartyg, signerad O. Lindberg ,olja på duk, ca 46x72 cm

915823

2021-05-12