Teservis Arabia

Teservis Arabia
Teservis Arabia
Teservis Arabia
Teservis Arabia
Teservis Arabia
Teservis Arabia
Teservis Arabia
Teservis Arabia

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULLA PROCOPÉ, "Anemone" för Arabia, 8 delar, teservis, 7 koppar med fat + ett extra fat, kopp höjd 5,5 cm, diam 10 cm.

Visst bruksslitage, en kantnagg på en kopp.

915824

2021-05-13