Stockholmsmotiv akvarell
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stockholmsmotiv från Gamla stan mot Stadshuset, otydligt signerad, akvarell på papper, synligt motiv ca 35x26 cm
Ej examinerad ur passepartout, ramen saknar glas
915843
2021-05-16