Stockholmsmotiv akvarell

Stockholmsmotiv akvarell
Stockholmsmotiv akvarell
Stockholmsmotiv akvarell
Stockholmsmotiv akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Stockholmsmotiv från Gamla stan mot Stadshuset, otydligt signerad, akvarell på papper, synligt motiv ca 35x26 cm

Ej examinerad ur passepartout, ramen saknar glas

915843

2021-05-16