Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Ekorre, signerad och daterad Mosse Stoopendahl 1930, tusch på papper, bildmått ca 19,5 x 18 cm.
Ej examinerad ur ram, fläck på papper
915847
2021-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här