Mosse Stoopendahl tusch

Mosse Stoopendahl tusch
Mosse Stoopendahl tusch
Mosse Stoopendahl tusch
Mosse Stoopendahl tusch
Mosse Stoopendahl tusch
Mosse Stoopendahl tusch

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOSSE STOOPENDAHL (1901-1948): Ekorre, signerad och daterad Mosse Stoopendahl 1930, tusch på papper, bildmått ca 19,5 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram, fläck på papper

915847

2021-05-29