Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNEL FRIEBERG (1919-2010): Skulptur, i form av pingvin, glaserat lergods, signerad och daterad Gunnel Fireberg 1999, EA, höjd exkl. sockel 35 cm
915848
2021-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här