Gunnel Frieberg skulptur
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GUNNEL FRIEBERG (1919-2010): Skulptur, i form av pingvin, glaserat lergods, signerad och daterad Gunnel Fireberg 1999, EA, höjd exkl. sockel 35 cm
Kuntoraportti
915848
Päivämäärä:
2021-05-23