Gunnel Frieberg skulptur

Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur
Gunnel Frieberg skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

GUNNEL FRIEBERG (1919-2010): Skulptur, i form av pingvin, glaserat lergods, signerad och daterad Gunnel Fireberg 1999, EA, höjd exkl. sockel 35 cm

Kuntoraportti

915848

Päivämäärä:

2021-05-23