Gästabudskniv

Gästabudskniv
Gästabudskniv
Gästabudskniv
Gästabudskniv
Gästabudskniv
Gästabudskniv
Gästabudskniv
Gästabudskniv

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÄSTABUDSKNIV, 17/1800-tal, mässing, järn, dekor av drake, total längd ca 19 cm

Bruksslitage

915849

2021-05-12