Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, sydländskt gatuvy, 1900-talets första hälft, signerad Bianchi, olja på pannå, ca 36,5x24 cm

Krackelyr

915853

2021-05-16