Pokal silver

Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver
Pokal silver

Klubbat för:

1 800 SEK

1 200 SEK

POKAL, silver, 1700/1800-tal, otydliga stämplar, cicilerad dekor, höjd 10 cm, vikt 97 g

Bucklor

915855

2021-05-12