Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARNGUNGA, 1800-tal, allmoge, trä samt järn, höjd ca 138 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
915856
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här