Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), Figurscen, signerad Ulrica HV, provtryck, handkolorerad litografi, bildmått ca ca 59x42 cm
Ej examinerad ur ram
915861
2021-05-16
Gör en kostnadsfri värdering här