Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), Figurscen, signerad Ulrica HV, provtryck, handkolorerad litografi, bildmått ca ca 59x42 cm

Ej examinerad ur ram

915861

2021-05-16