Finn Asp oljemålning

Finn Asp oljemålning
Finn Asp oljemålning
Finn Asp oljemålning
Finn Asp oljemålning
Finn Asp oljemålning
Finn Asp oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FINN ASP (1928-2018): "Vinterlandskap", signerad och daterad Asp 84, olja på duk, ca 55 x 46 cm

915879

2021-05-29