Litografi Lis Zwick

Litografi Lis Zwick
Litografi Lis Zwick
Litografi Lis Zwick
Litografi Lis Zwick
Litografi Lis Zwick
Litografi Lis Zwick

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

LIS ZWICK (född 1942): "Ur Illiaden", signerad, numrerad 56/150, daterad 1972, litografi, bildmått ca 40x59 cm

915880

2021-05-15