Børge Mogensen sofford/spelbord "Tremme"
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN bord "Tremme" sofford/spelbord, för Fritz Hansen, lackad bok, etikettmärkt Fritz Hansen Denmark 1978, höjd 60, längd 90, bredd 60 cm, utfällbar skiva, utfälld 120 cm.
Smärre repor, visst ytslitage på skivan.
915887
2021-05-15