Børge Mogensen sofford/spelbord "Tremme"

Børge Mogensen sofford/spelbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BØRGE MOGENSEN bord "Tremme" sofford/spelbord, för Fritz Hansen, lackad bok, etikettmärkt Fritz Hansen Denmark 1978, höjd 60, längd 90, bredd 60 cm, utfällbar skiva, utfälld 120 cm.

Smärre repor, visst ytslitage på skivan.

915887

2021-05-15