Rune Hagman akvarell

Rune Hagman akvarell
Rune Hagman akvarell
Rune Hagman akvarell
Rune Hagman akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNE HAGMAN (1914-2007): brottare, signerad Rune Hagman, akvarell/gouache, a tergo daterad 1988, synligt bildmått ca 58x84 cm

Ej examinerad ur ram

915894

2021-05-13