Bent Holstein färglitografier
Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
BENT HOLSTEIN (Född 1942),Kompositioner, 2 st färgltiografier, signerade, daterade 2012 respektive 2003 och numrerade 167/295 samt 59/80, bladstorlekar 23 x 46 cm respektive 27,5 x 76 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.
915898
2021-05-22