Bent Holstein färglitografier

Bent Holstein färglitografier
Bent Holstein färglitografier
Bent Holstein färglitografier
Bent Holstein färglitografier
Bent Holstein färglitografier
Bent Holstein färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

BENT HOLSTEIN (Född 1942),Kompositioner, 2 st färgltiografier, signerade, daterade 2012 respektive 2003 och numrerade 167/295 samt 59/80, bladstorlekar 23 x 46 cm respektive 27,5 x 76 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

915898

2021-05-22