Armband ringar örhängen

Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen
Armband ringar örhängen

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

ARMBAND, RINGAR, 2 st., ÖRHÄNGEN, 1 par, silver delvis förgyllt samt spår av emalj, dekor med bl a orientpärlor, Österrike/Ungern omkring 1900, armbandets längd 16,5 cm, ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, markasiter

Örhängen (Österrike / Ungern) omarbetade från armbandet och baksidor med svenska stämplar, omfattande emaljslitage, snurrebussar saknas

915909

2021-05-19