Blandteknik Mosse Stoopendaal

Blandteknik Mosse Stoopendaal
Blandteknik Mosse Stoopendaal
Blandteknik Mosse Stoopendaal
Blandteknik Mosse Stoopendaal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): motiv med Kråkor, signerad Mosse St-L, akvarell och gouache, bildmått ca 20,5 x 17,5 cm

Ej examinerad ur ram.

915910

2021-05-29