Mikael Khilman litografi

Mikael Khilman litografi
Mikael Khilman litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

MIKAEL KIHLMAN (född 1953): Gatuvy, färglitografi, signerad och numrerad 34/250, bladstorlek 26,5 x 21,5 cm.

915914

2021-05-22