Anders Hugo (Sverige, Född 1940): färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

ANDERS HUGO (Sverige, Född 1940): Landskap, färglitografi, signerad och numrerad 119/295, bildstorlek 38,5 x 28 cm.

915917

2021-05-22