Gunghäst 1900-tal

Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal
Gunghäst 1900-tal

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNGHÄST, 1900-talets första hälft, snarlik modell "Solvalla", stående på medar försedda med hjultrissor, längd ca 147 cm

Slitage, ett öra saknas

915918

2021-05-16