Mulberry portfölj
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MULBERRY, portfölj/datorväska i brunt skinn med detaljer i gulmetall, två öppningar varav den ena med tre fack invändigt, märkt samt numrerad 517158, justerbar samt avtagbar axelrem, ca 32, 40x10 cm, dustbag medföljer
Tema Vintage Fashion
Bruksslitage, märken, repor
915921
2021-05-16