Mulberry portfölj

Mulberry portfölj
Mulberry portfölj
Mulberry portfölj
Mulberry portfölj
Mulberry portfölj
Mulberry portfölj
Mulberry portfölj
Mulberry portfölj

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MULBERRY, portfölj/datorväska i brunt skinn med detaljer i gulmetall, två öppningar varav den ena med tre fack invändigt, märkt samt numrerad 517158, justerbar samt avtagbar axelrem, ca 32, 40x10 cm, dustbag medföljer

Tema Vintage Fashion

Bruksslitage, märken, repor

915921

2021-05-16