Mulberry handväska "Daria Hobo"
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MULBERRY, "Daria Hobo", medium, svart skinn med flätad axelrem, detaljer i gulmetall, genombruten logga fram, fodrad i textil, två fack invändigt varav ett med dragkedja, märkt samt numrerad 2031612, ca 30x37x8 cm, dustbag samt kvitto medföljer
Tema Vintage Fashion
Smärre repor
915931
2021-05-16