Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PER-OLOW ANDERSON (1921-1989): Sophia Loren, Rom 1955, numrerad 5/5, stämpelsignerad a tergo med fotografens copy right-stämpel, archival pigment print, bladmått ca 37,5x41,5 cm
Oramad
915945
2021-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här