Per-Olow Andersson Sophia Loren

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PER-OLOW ANDERSON (1921-1989): Sophia Loren, Rom 1955, numrerad 5/5, stämpelsignerad a tergo med fotografens copy right-stämpel, archival pigment print, bladmått ca 37,5x41,5 cm

Oramad

915945

2021-05-13