Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JALUSISKÅP, 1900-tal, NK Inredning Nyköping, ekfanér, höjd ca 138, 42,5x56 cm
smärre bruks- och åldersrelaterat slitage
915955
2021-05-17
Gör en kostnadsfri värdering här