Jalusiskåp NK

Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK
Jalusiskåp NK

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JALUSISKÅP, 1900-tal, NK Inredning Nyköping, ekfanér, höjd ca 138, 42,5x56 cm

smärre bruks- och åldersrelaterat slitage

915955

2021-05-17