Gashgai Kelim

Gashgai Kelim
Gashgai Kelim
Gashgai Kelim
Gashgai Kelim

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Gashgai Kelim, tidigt 1900-tal ca 252x140 cm

Slitage, ett par hål

915959

2021-05-14