Orientmatta Ziegler

Orientmatta Ziegler
Orientmatta Ziegler
Orientmatta Ziegler
Orientmatta Ziegler

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, Ziegler Bakhtiari, Farrokh Shahr, Chahar Mahal va Bakhtiari provinsen, semiantik, ca 336x109 cm

Slitage, lagning

915960

2021-05-14