Mona Morales Schildt skultptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MONA MORALES SCHILDT, Kosta, skulptur underfång i lila, signerad SH, höjd ca 11,5

Mindre överslipat nagg i fotring

915990

2021-05-13