Meissen 1800-tal

Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal
Meissen 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEISSEN, urna, 1800-talets andra hälft, bladdekor, höjd ca 15 cm

Saknar lock, nagg förekommer

915991

2021-05-13