Ljusstake
Valmis
2021-05-13
915999
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LJUSSTAKE, i form av trana, orm och sköldpadda, 1900-tal, mässing, höjd ca 26,5 cm
Smärre slitage